Przemysł lotniczy

Przemysł lotniczy - oferta

Oferowane przez TMC Poland materiały i urządzenia znajdują szerokie zastosowania w przemyśle lotniczym.

Oferowane przez nas urządzenia dedykowane są do precyzyjnych napraw specjalnych lub ochrony komponentów w przemyśle lotniczym. Proponujemy urządzenia do automatycznych procesów naprawy i zabezpieczeń zamków lub krawędzi łopatek, natryskiwania powłok zabezpieczających przed korozją, erozją lub wysokimi temperaturami, również na podzespołach ze stopów magnezu i tytanu.

Powłoki Alseal, produkowane przez wiodącego dostawcę certyfikowanych materiałów zabezpieczających dla przemysłu lotniczego – firmę Coatings for Industry, Inc., stosowane są do zabezpieczeń powierzchni przed utlenianiem, wysokimi temperaturami, korozją. Powłoki te znacznie podwyższają sprawność i trwałość części maszyn i urządzeń, w tym np. łopatek silników lotniczych.

Oferujemy nową generację materiałów, produkowaną przez firmę CFI, stosowanych w warunkach ekstremalnie trudnych. Powłoki te zapewniają skuteczną ochronę powierzchni przed erozją, na przykład powierzchni łopatek śmigła silników lotniczych lub wirników helikoptera. Dodatkowo materiały te charakteryzują się bardzo niską emisją VOC (Volatile Organic Compound - organiczne związki lotne).

Materiały Alseal®– należą do grupy powłok termoutwardzalnych. Charakteryzują się one znakomitą odpornością na korozję i utlenianie. Powłoki te, opracowane i opatentowane przez CFI, są stosowane na nadstopach żelaza i stopach o wysokiej zawartości niklu. Efektywnie zapewniają ochronę powierzchni metalu przed korozja w temperaturach do 620° C i zapobiegają utlenianiu w temperaturach do 1100° C.

Powłoki Alseal posiadają certyfikaty firm takich jak General Electric, Pratt & Whitney, Rolls Royce/Allison i innych.

Więcej informacji dotyczących powłok Alseal znajduje się TUTAJ

Proszki techniczne i druty o specjalnie dobranym składzie, wielkości ziarna / średnicy i odpowiednich zatwierdzeniach przemysłu lotniczego, do procesów spawalniczych, naprawczych i zabezpieczających, dostosowane są do konkretnych zastosowań, problemów, części. Mamy w ofercie specjalne materiały do napraw i zabezpieczeń części maszyn, takich jak łożyska ślizgowe, łopatki turbin, części wentylatorów, zaworów, pomp, tulei. W ofercie mamy specjalne mieszanki z sferycznym / łamanym węglikiem wolframu do zabezpieczeń przeciw ścieraniu czy erozji.

Specjalne materiały i półprodukty do lutowania na gorąco do podzespołów lotniczych (stopy niklu, złoto, srebro, platyna).

Zapraszamy do współpracy