O firmie

O nas

TMC Poland Sp. z o.o. zajmuje się opracowywaniem i pełnym wdrażaniem innowacyjnych technologii w zakresie inżynierii powierzchni, pozwalających na podniesienie jakości świadczonych przez Państwa usług i znaczne oszczędności ekonomiczne.

Misją naszej firmy jest pomoc naszym klientom w opracowaniu procesów obróbki powierzchni, poprawa świadczonych przez nich usług i ochrona środowiska. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii i wysokiej jakości innowacyjnych materiałów, świadczymy usługi spełniające indywidualne wymagania każdego klienta, zmniejszające koszty produkcji i podnoszące jakość końcowego produktu.

Nasza Oferta

Oferta TMC Poland obejmuje:

  • Usługi dla energetyki, rafinerii, cementowni, przemysłu chemicznego, spożywczego i papierniczego, obejmujące zabezpieczanie przeciwko wysokotemperaturowej korozji oraz erozji instalacji przemysłowych narażonych na działanie agresywnego chemicznie środowiska bądź wysokich temperatur, powłokami ceramicznymi z serii GreenEco oraz powłokami metalicznymi z serii TuffStuff i TuffCorr.
  • Powłoki emisyjne GreenCoat
  • Nanoglas 100 – powłoki termoizolacyjne
  • Sprzedaż specjalistycznych materiałów firmy CFI do zastosowań w przemyśle lotniczym (powłoki Alseal, Urethabond)

Nasza Ekspertyza

Jakość świadczonych przez TMC Poland usług poparta jest naszym ponad 50-cio letnim doświadczeniem we wszystkich aspektach stosowanej inżynierii materiałowej oraz posiadanymi certyfikatami jakości ISO 9001 i ISO 45001.

Założyciel i współwłaściciel firmy, dr Andrzej Adamski to znany ekspert w dziedzinie materiałoznawstwa ze specjalizacją w zaawansowanych technologiach obróbki powierzchni z zastosowaniem metod natrysku cieplnego i technologii laserowych o udokumentowanej międzynarodowej reputacji i znacznym doświadczeniu w kierowaniu ludźmi, rozwijaniu biznesu, zarządzaniem i marketingiem. Uznawany za międzynarodowy autorytet w zakresie procesów specjalnych, w tym natryskiwania cieplnego i obróbki laserowej.

Rozległe doświadczenie w zakresie inżynierii materiałowej i nauk ścisłych w środowiskach akademickich, przemysłowych i sektorze publicznym umożliwiły nam zdobycie specjalistycznej wiedzy, z sukcesem wykorzystywanej w świadczonych przez nas usługach.

Zapraszamy do współpracy